Rina dhe Sinboy po e rikthejnë me pjesë të dytë këtë këngë

By

“Gigi” është kënga me të cilën Sinboy u bë i njohur për publikun shqiptar, por njëkohësisht aty takoi të dashurën e tij, reperen Rina.

Kjo këngë është e suksesshmja deri më tani e çiftit, e mesa duket do ta rikthejnë.

Këtë lajm e ka bërë të ditur vetë Rina, përmes Instagramit ku ka treguar se po vjen “Gigi 2”./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm