Rina Balaj vjen ndryshe në klipin e ri (VIDEO)

By

Rina Balaj ka publikuar projektin e radhës.

‘Sativa’ quhet kënga e shoqëruar me videoklip në të cilin ajo duket ndryshe dhe shumë atraktive.

Projekti u punua nga Bo Beatz dhe ju tashmë e keni në YouTube./Prive.al

Artikuj të ngjashëm