Rina Balaj rikthehet kësaj here që t’i thotë të gjitha! (VIDEO)

By

Këtë të diel, sigurohuni të pastroni agjendën tuaj për të ndjekur Rina Balajn në NIN me Alaudin Hamitin nga ora 20:45 në Klan Kosova.

Çfarë nuk do të zbulojë asnjëherë për publikun?

Si e sheh ajo industrinë e muzikës dhe cfarë raportesh ka me kolegë?

Pse zgjodhi si partner jete reperin SinBoy?

Këto e shumë të tjera këtë të diel me Alaudin Hamitin në NIN. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm