Rina Balaj plotëson dëshirën e fansave (VIDEO)

By

Rina Balaj po plotëson dëshirën e fansave të saj.

Këngëtarja ka njoftuar se kënga që iu bë virale në rrjete sociale e për të cilën tha se s’do ta lansonte kurrë, po vjen.

Ajo madje ndau pak sekonda nga klipi i ri.

Kënga quhet “Si ti” dhe sipas përshkrimit nga ajo, vjen për pak ditë./Prive.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by rina (@isyourgirlrina)

Artikuj të ngjashëm