Rina Balaj ndryshon krejtësisht pamjen (FOTO)

By

Rina Balaj ka ndryshuar sërish pamjen.

Pas shumë eksperimenteve me flokët e saj, reperja së fundmi bëri diçka ndryshe.

Ajo ndryshoi ngjyrën e flokëve duke e kthyer atë në të gjelbër.

Fotografinë në të cilën ajo e postoi në instastory, tregon se artistja është në përgatitje të një projekti të ri muzikor meqë Arbër Bytyqi u përkujdes për pamjen e saj.

Ndryshe, ajo dhe i dashuri i saj Sinboy muajve të fundit sollën këngë bashkë dhe nuk u ndanë kurrë nga njëri-tjetri./Prive.al

Artikuj të ngjashëm