Rina Balaj gati për rikthim! (VIDEO)

By

Ka pak ditë që Rina Balaj është rikthyer në Instagram,

Asaj iu mor llogaria nga ish-kompania, e cila numëronte rreth 500 mijë ndjekës.

Megjithatë, Rina ka arritur numër të madh ndjekësish për pak ditë dhe është gati për t’u rikthyer me projekte të reja.

Prive merr vesh se këngëtarja do të paraqitet si asnjëherë më parë në këngën e re e cila publikohet së shpejti.

Të gjitha detajet i kuptoni në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm