Rina Balaj flet për emocionet e përformancës në Venedik

By

Këngëtarja e dashur Rina Balaj ishte e ftuar në ‘5 data’ ku rrëfeu shumë të pathëna rreth saj.

Që nga fillimi i karrierës së saj, rrugëtimi në skenën e muzikës dhe fillimet e saj me Sin Boy, Rina i tha të gjitha përballë Liberta Spahiut.

Ajo gjithashtu foli edhe për përformancën e saj në kishën e San Markos në Venedik.

Ndiqni të plotë intervistën e saj në videon e mëposhtme. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm