Rikthehet ‘Gucci’ e Capital T!

By

I pari që solli këngën për ‘Gucci’ ishte Capital T. Jo një këngë origjinale po një remake nga një instrumental që mori online.

E kjo i bëri problem artistit pasiqë u detyrua që ta largoj ‘Gucci’ nga YouTube e kjo bëri që shumë thashetheme të qarkullojnë e duke e lidhur me rivalitetin me Gjikon.

Mirëpo, tashmë duket se Kapo ka marrë të drejtat autoriale dhe ‘Gucci’ është kthyer në platformat online e po vazhdon të ketë impaktin e fillimit./Prive.al

Artikuj të ngjashëm