Rikthehet Gjesti! (VIDEO)

By

“Idiote” ka qenë kënga e tij e parë e cila u bë hit dhe në YouTube shënon më shumë se 8 milionë klikime.

Këngëtari tani do të rikthehet me një projekt të ri i cili pritet të publikohet së shpejti.

Videoja e mëposhtme ju tregon më shumë detaje./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm