Rikthehet Adea Pula (Video)

By

Ajo ishte një ndër këngëtaret fëmijë më të dashura. Këngët e saj e bën që shumë nga gjenerata e saj ta adhuronin.

Por kur u rrit Adea Pula u largua nga skena dhe nuk dëgjuam më për të.

U tha shumë herë që do të kthehej por që nuk u publikua asnjë projekt nga ajo.

Mirëpo në orët e para të së martës, Adea bëri një lëvizje. Këngëtarja tregoi që nuk është shkëputur nga muzika dhe ka lançuar një ‘cover’.

Balada e Jennifer Hudson, ‘And I’m telling you’ tashmë mund të dëgjohet edhe me zërin e saj.

“Doja të ndaja me ju një cover të këngës sime të preferuar” – ka shkruar Pula në përshkrimin e videos.

Nuk dihet nëse është ky një paralajmërim për rikthim me këngë origjinale apo vetëm një cover që tregon se Adea nuk e ka humbur pasionin për muzikën./Prive.al

http://www.youtube.com/watch?v=2GyXhikTxXo

 

 

 

Artikuj të ngjashëm