Rikthehen Uki dhe Krusita, bashkë i këndojnë dashurisë

By

Uki dhe Krusita janë rikthyer pasi të dy kanë kohë pa publikuar projekte muzikore.

Të dy janë bashkuar për këngën ‘Aman’ me temë dashurie.

Artistët vijnë me videoklip dhe ne ju ftojmë ta ndiqni./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm