Rihanna vajton humbjen e një personi shumë të afërt

By

Rihanna është në zi për humbjen e xhaxhait të saj.

Këngëtarja e ” Don’t Stop the Music” dhe stilistja hyri në Instagram të martën në mbrëmje për të ndarë ngushëllimet e saj për vdekjen e xhaxhait të saj Rudy.

Rihanna ndau një fotografi të xhaxhait dhe babait të saj, Ronald Fenty, me të cilin ka një marrëdhënie publikisht të diskutueshme dhe të komplikuar, dhe aktualisht është përfshirë në një proces gjyqësor.

Fotografia tregon babanë e Rihanna-s me krahun rreth xhaxhait të saj teksa të dy pozojnë para aparatit.

Këngëtarja barbadiane, e cila nuk ndau detaje në lidhje me natyrën e kalimit të xhaxhait të saj, shkroi nën foton që postoi në llogarinë e saj në Instagram, “Pusho në paqe, xhaxha Rudy”, dhe që nga atëherë ka marrë shumë ngushëllime nga fansat dhe kolegët e saj artistë.

View this post on Instagram

RIP uncle Rudy!

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

Burimi: Etonline.com

Artikuj të ngjashëm