Rihanna nuk është më beqare!

By

Rihanna është në lidhje me një nga miqtë e saj më të mirë, reperin A$AP Rocky, tha një burim për revistën PEOPLE.

Lajmi vjen pasi fillimisht revista page Six raportoi se dyshja janë parë duke darkuar me miq në një restorant në New York këtë fundjavë.

Thashethemet se dyshja po jetojnë një romancë kanë nisur që kur ajo u nda nga i dashuri i saj miliarder, Hassan Jameel këtë janar.

Rihanna and A$AP Rocky

Që atëherë, daljet e Rihannas dhe reperit vetëm se janë shpeshtuar. /Prive.al

Rihanna and A$AP Rocky

 

 

Artikuj të ngjashëm