Rihanna me dedikim prekës pas vdekjes tragjike të Kobe Bryant (FOTO)

By

Pas vdekjes tragjike të basketbollistit Kobe Bryant, të gjithë kanë reaguar me dedikime prekëse.

Një të tillë e ka bërë edhe këngëtarja e famshme Rihanna, njofton Klan Kosova.

“Ende nuk mund ta besoj…ende nuk po mund t’i gjej fjalët e duhura. Po na mungon njeri. Zoti pastë mëshirë për familjen e Bryant dhe të familjeve që humbën më të dashurit e tyre!”, ka shkruar ajo.

Kujtojmë se ish-ylli i LA Lakers, Kobe Bryant humbi jetën tragjikisht bashkë me të bijën 13 vjeçe, Gianna dhe shtatë persona të tjerë më 26 janar, pas përplasjes së helikopterit që po udhëtonin.

Artikuj të ngjashëm