Rihanna dhe i dashuri i saj kanë vetëm një dëshirë për beben e tyre

By

A$AP Rocky thotë se shpreson të rrisë “fëmijë mendjehapur” me të dashurën e tij, Rihanna.

“Shpresoj të rris fëmijë me mendje të hapur. Jo njerëz që diskriminojnë”, tha reperi, 33 vjeç, në një intervistë për Dazed të publikuar të hënën. “Dhe nuk po përpiqem të përshkruaj një shenjtor, por realisht, dua vetëm një fëmijë të lezetshëm me prindër të lezetshëm.”

Ai shtjelloi, “Gjërat si diversiteti dhe shkathtësia janë të rëndësishme dhe ato do të përfshihen në familje.”

Rocky dhe Rihanna mirëpritën fëmijën e tyre të parë, një djalë, më 13 maj. Ylli i hip-hop-it dhe manjati i Fenty Beauty, të cilët filluan të takoheshin në vitin 2020, njoftuan në janar se po krijonin një familje së bashku.

Megjithëse Rocky këndon një këngë gjithëpërfshirëse sot, nuk ka qenë gjithmonë kështu. Ai pranoi se ishte “homofobik” në të kaluarën gjatë një interviste të vitit 2011 me Pitchfork. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm