Rihanna dhe A$AP Rocky ‘martohen’ në videoklipin e ri të reperit

By

Rihanna dhe A$AP Rocky u martuan në videoklipin e tij të ri, “DMB”, i cili u publikua të enjten.

Rreth tre minutave, reperi, 33 vjeç, i propozon këngëtares 34 vjeç, me një skarë që shkruan: “Martohesh me mua?”

Rihanna – e cila shfaqet e veshur me një vello të kuqe – përgjigjet me grilën e saj që thotë: “Po”.

Në fund të videos, një grup njerëzish mund të shihen duke hedhur petale lulesh drejt çiftit, gjë që të kujton kur të sapomartuarit ecin nëpër korridor pas martesës.

Është e paqartë nëse videoklipi është thjesht shprehje artistike apo art që imiton jetën.

Rihanna dhe Rocky nuk kanë bërë të ditur se janë martuar në jetën reale.

Megjithatë, video duket se është xhiruar gati një vit më parë.

Këngëtarja e cila aktualisht është shtatzënë me fëmijën e parë së bashku me Rocky – nuk është shtatzënë në asnjë nga skenat, dhe ajo dhe Rocky gjithashtu kanë veshur të njëjtat veshje që kishin gjatë një xhirimi në Bronx  në korrik 2021.

Rocky dhe Rihanna janë në lidhje që nga fillimi i vitit 2020.

Artikuj të ngjashëm