REZULTON ME SUKSES BASHKËPUNIMI MES CLAYDEE DHE FAYDEE

By

“Who” është projekti që ka bërë bashkë dy këngëtarë të njohur ndërkombëtarisht.

Shqiptari Claydee dhe australiani Faydee para dy jave kanë prezantuar projektin e përbashkët që deri më tani ka grumbulluar rreth 1 milionë klikime.

Claydee Lupa është artisti i parë në Greqi që ka grumbulluar mbi 27 milionë klikime brenda vitit me këngën “Mamacita Buena” e ndërsa sot kjo këngë ka arritur shifrën e 41 milionë shikimeve./Prive.al

klajdi

Artikuj të ngjashëm