Revoltohet Don Arbas: “Estradën” e quan kancer për muzikën në Kosovë

By

Producenti i cili krijoi shumë hite tash e disa vite për artistët shqiptarë, e ka quajtur ‘estradën’ kancer!

Don Arbas bëri një postim jo fort të zakonshëm në llogarinë e tij në Instagram duke shkruar: “Estrada osht kanceri i muzikës në Kosovë”.

Vëllai i Arta Bajramit njihet për goxha shumë prodhime muzikore por më së shumti punoi me motrën e tij e cila ka vitin e kaluar solli disa projekte të shoqëruara me videoklipe.

Ua kujtojmë që Don Arbas dhe Arta Bajrami mbetën pa babë, pasi i ndjeri vdiq në fillim të këtij viti./Prive.al

Artikuj të ngjashëm