Revista prestigjioze dështon me photoshop: I bën aktorët me nga tri duar e tri këmbë

By

I mblodhi bashkë njerëzit më eminentë të momentit dhe pas tërë asaj punë për të pasur ato fytyra publike kaq të njohura në kopertinë, revista e famshme Vanity Fair, ka dështuar me përdorimin e photoshopit.

Për edicionin e 24-të të “Hollywood Issue”, e famshmja Oprah Winfrey, ka pozuar afër aktores Reese Witherspoon, Rovebert de Niro e Nicole Kidman.

Në këtë fotografi të realizuar nga fotografja e famshme Annie Leibovitz, ka dështime të mëdha.

Oprah është bërë me tri duar përderisa e mbanë afër vetes aktore Witherspoon, ndërsa Witherspoon ka tri këmbë.

Interesting thought: One person couldn't resist mentioning Oprah's potential run for president

Këto janë gabime që nuk janë vërejtur para publikimit, ndërsa është publiku ai që ka vërejtur këto detaje të çuditshme.

Revista po ashtu e ka larguar nga fotografia aktorin e famshëm James Franco, pasi ai u akuzua nga katër gra se i kishte ngacmuar seksualisht. /Prive.al

Another mistake? People took to Twitter to point out that it looks like Reese has three legs in the photo featured on the magazine's cover 

 

 

Artikuj të ngjashëm