Reperi Sool King këndon “Zemër” shqip, dhe është kaq i lezetshëm

By

Të gjithë shqiptarët u munduan ta imitojnë atë tek bën repturën në këngën super hit që sapo është publikuar.

Por për reperin algjerian nga Franca, është shumë më e lehtë të flasë shqip se sa për neve në gjuhën frënge apo algjeriane.

Dhurata Dora, këngëtarja shqiptare me të cilin ai e solli këtë duet të suksesshëm, e ka xhiruar reperin në përpjekje për të kënduar shqip, ndërsa ai e këndon pjesën e Dhuratës.

Prive sjellë videon ku ai duket kaq simpatik derisa tenton t’i imitojë fjalët e këngëtares:

Artikuj të ngjashëm