Reperi simpatik kosovar e pranon: Jam në lidhje

By

Këtë javë, Lluni u bë protagonist i intervistës më të shkurtë në Prive.

Në intervistën epike “60-të Sekonda”, reperi i njohur kosovar, u pyet për disa gjëra me radhë.

View this post on Instagram

🌪🔫

A post shared by 𝔩𝔩𝔲𝔫𝔦 Blanℭo ☠️🧛🏼‍♂️🌴 (@lluni96) on

Dhe nga pyetjet më pikante ishte nëse ai është në një lidhje romantike, dhe reperi nuk hezitoi aspak ta pranonte.

“Po jam në lidhje. Jo s’e them emrin”, është deklaruar ai, duke mos e bërë me dije se kush është vajza që ia paska marrë zemrën. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm