Reperi shqiptar thotë se është prekur nga koronavirusi (VIDEO)

By

Koronavirusi ka kapluar pothuajse të gjithë botën.

Deri tani në Shqipëri një grua ka ndërruar jetë dhe rreth 15 të tjerë janë të infektuar.

Edhe pse Kosova ende nuk është prekur, Qeveria ka marrë masa për ndalimin e mësimit në shkolla deri më 27 mars si dhe të shumë aktiviteve që ndodhin me shumë njerëz brenda.

Pak orë më parë, reperi shqiptar i famshëm në Greqi, Sin Boy, ka postuar një video në Instagram duke thënë se është prekur nga koronavirusi.

Por, kjo gjë në fakt është një shaka.

Më poshtë mund ta dëgjoni deklaratën e tij të bërë në gjuhën angleze./Prive.al

View this post on Instagram

Tag a friend who is not afraid of corona virus

A post shared by Sin Boy (@isyourboysinboy) on

Artikuj të ngjashëm