Cilat gra të pasura po ia ‘financojnë’ pushimet Genc Prelvukajt?!

By

Fenomeni i vajzave të reja që financojnë pushimet, veshjet luksoze e drekat dhe darkat nga burra biznesmenë të shtyrë në moshë tashmë dihet për përhapjen masive.

Megjithatë, edhe pse mund të tingëlloj paradoksale ka raste kur edhe meshkujt financë kanë gra të pasura, të vjetra në moshë.

Këtë duket se ka vendosur ta vë në pah reperi Genc Prelvukaj ku përmes ironisë me foton nga pushimet në Turqi ka shkruar: ‘Na kane pru n’deti do gra te vjetra e te pasuna po marre me dale nfoto me to. Per qata po dalim vec na ??? Me @dj_dagz & @djpm_

Sigurisht, kjo nuk ka asgjë të vërtetë dhe sipas gjasave, burimi i të ardhurave janë koncertet e shumta të verës, të shtuara pas super hitit ‘Shake it’. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm