Elinel kurorëzon dashurinë (FOTO)

By

Granit Bajraktari, reperi shqiptar unik i njohur me nofkën Elinel pak kohë më parë kurorëzoi dashurinë me të dashurën Klementina Arifi në një ceremoni sekrete.

Më pas, erdhi në jetë vajza e çiftit por duket se kur është fjala tek martesa, Graniti dhe Klementina kanë ‘harruar’ të përmbushin gjithë procedurat.

Në fakt, ajo që iu kishte mbetur ishte kurorëzimi në Komunë, gjë të cilën e kanë përfunduar dje në ofiqaritë e kryeqytetit.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë reperi i cili ka deklaruar në rrjete sociale që tash janë ‘me letra’. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm