Reperi shqiptar del i ‘zhveshur’ në park! (VIDEO)

By

Seven Saraqi, ka tash e një kohë që po i kushton shumë rëndësi trupit të tij dhe rezultatet nuk kanë munguar.

Ai tashmë ka të skalitur linja trupore të cilat do i kishte lakmi secili mashkull.

Kjo formë trupore nuk është arritur ndryshe përpos me ushtrime intenzive dhe vrapim. Për reperin, përjashtim nuk është as vikendi.

Edhe në Tiranë, ai nuk i ka ndalur aktivitetet trupore duke vrapuar rreth liqenit artifical, pa asgjë të veshur në pjesën e sipërme të trupit.

Vajzat rreth liqenit artificial duhet të kenë pasur shumë për të parë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm