Reperi i njohur zbulon të dashurën: Kënga e re, dedikim (VIDEO)

By

Jeta e tij është përplot mistere sa u përket vajzave. Nuk flet me dashuri për to dhe ende s’kemi pasur ndonjë emër të spikatur krah tij.

Reperi i famshëm shqiptar, është tejet diskret në këtë aspekt.

Por më në fund Stresi ka dhënë një emër për fansat e tij, e përveç emrit edhe një këngë me ca vargje të bukura kushtuar dashurisë.

Por nga rreshtat e ndjerë të kësaj kënge, vërehet qartë që vajza me emrin Keisi nuk bën më pjesë në jetën e Stresit, e madje edhe kënga quhet “Më fal”.

Dedikimi ka ardhur pas publikimit të këngës, ku ai në profilin e tij në Instagram shkruan:

“Ta gëzosh këngën Keisi”, ka shkruar reperi, i cili në rreshtat e parë të kësaj kënge thotë se “për vajzën e ëndrrave ia vlen edhe me vdek”. /Prive.al

https://www.youtube.com/watch?v=MD774NoklKE

Artikuj të ngjashëm