Reperi i njohur shtrihet në spital

By
French Montana u shtrua në spital për shkak të shqetësimeve mbi shëndetin e tij kardiovaskular, raporton E! News.
Image result for french montana
Autoritetet në Los Angeles thonë se reperi 35-vjeçar u transportua me ambulancë nga shtëpia e tij në një spital të Los Angeles. Montana, emri i vërtetë i së cilës është Karim Kharbouch, vendosi të kërkojë trajtim mjekësor pasi përjetoi dhimbje në stomak dhe një rrahje të ngritur të zemrës.
Image result for french montana

Pas lajmeve për problemet shëndetësore të reperit, fansat i ofruan urimet e tyre të mira yllit të hip-hopit në mediat sociale.

Burimi: Eonline.com

Artikuj të ngjashëm