Reperi i njohur përleshet fizikisht me një pjesëmarrës në koncertin e tij (VIDEO)

By

Machine Gun Kelly e gjeti veten në mes të një sherri tjetër gjatë fundjavës.

Ndërsa performonte në Festivalin Louder Than Life në Louisville, Kentucky, të shtunën, këngëtari i “Bloody Valentine” u përlesh me një anëtar të audiencës.

Sherri në dukje shpërtheu pasi një burrë i paidentifikuar në turmë goditi MGK, 31 vjeçar, ndërsa ai po këndonte.

Sigurimi u përfshi – dhe gjithashtu MGK, i cili hodhi atë që dukej se ishte një grusht.

MGK arriti të përfundojë performancën e pjesës tjetër të setit të tij pasi sigurimi neutralizoi situatën. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm