Reperi i njohur kthehet në Instagram pas një kohe të gjatë (FOTO)

By

Reperi i famshëm Kanye West, është rikthyer në rrjetin social Instagram, pas më shumë se dy vjetësh.

44 vjeçari habiti fansat me kthimin e tij në këtë rrjet sociale, të cilin e përdori për të ndarë lajmin për projektin e ri.

Kthimi i Kanyes vjen disa ditë para se të dalë albumi i tij i 10-të me radhë.

West ndau gjithashtu pamje të zinxhirëve të tij të arit, ku ka të shkruat emrat e fëmijëve të tij, North, Saint, Chicago dhe Psalm.

Projekti i radhës i Kanye West pritet që të publikohet më 23 korrik./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm