Reperi i famshëm kapet mat me modelen e njohur (FOTO)

By

Me sa duket ka nisur një romancë mes Kanye West dhe Irina Shayk.

Reperi 44 vjeçar dhe modelja 35 vjeçare u panë për pushime në Francë, njofton Page Six.

EXCLUSIVE: Kanye West rebounds with Irina Shayk as the pair are spotted on a romantic stroll in France on his 44th birthday

Të dy janë parë duke ecur në një hotel luksoz, në ditëlindjen e 44-të të reperit. Sipas Page Six, ata ishin të shoqëruar nga një grup njerëzish.

Kjo gjithashtu shënon daljen e tij të parë publike me një grua që nga njoftimi për ndarjes nga ish-gruaja Kim Kardashian, në shkurt të këtij viti.

TMZ ka raportuar gjithashtu që të dy “dukeshin si çift”, dhe “ata janë 100% së bashku”.

Irina u nda me Bradley Cooper në 2019.

Artikuj të ngjashëm