Renée në prehrin e këngëtarit Ermal Fejzullahu (FOTO)

By

Vajza e çiftit super të famshëm Nora Isrefi dhe Robert Berisha padyshim që ka marrë vëmendje mjaft të madhe mediatike qysh në ditët e para pas lindjes.

E aryset e kësaj vëmendje janë të qarta pasi të jesh anëtar në një familje kaq të famshme me apo pa dashje do të jeshë pre e titujve të ndryshme në portale.

Ditën e sotme Roberti si shoqëruese për kafe kishte pikërisht vajzën e tij e teksa ishte i shoqëruar edhe nga miku i tij këngëtari i famshëm Ermal Fejzullahu.

Ermali nuk ka ngurruar të fotografohet me vajzën e vogël, fotografi të cilën e publikoi më pastaj Roberti në profilin e tij në Instagram.

Natyrisht se pas publikimit komentet nuk kanë munguar e menjëherë këngëtari Fejzullahu ka bërë një të tillë duke thënë fjalë mjaft të ëmbla për vajzën e vogël. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm