RENÉE KRYEKËPUT SI ROBERTI!

By

Nora Istrefi ka postuar një fotografi në rrjetin social Instagram ku shihet bashkë me vajzën e saj Renée e cila tashmë i ka mbushur tre muajt e parë të jetës.

Në imazhin e postuar nga Nora shumica e ndjekësve kanë komentuar se vajza i ngjan kryekëput babait, Robertit.

Megjithatë me kalimin e kohës, foshnjet ndryshojnë mjaft në pamje prandaj na mbetet për të parë se çfarë do të marrë Renée në dukje nga nëna e saj.

Ndryshe të kujtojmë se Nora pak kohë pas lindjes ka arritur t’i rikthehet koncerteve dhe aktiviteteve muzikore. /Prive.al/

View this post on Instagram

My 🌎

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi) on

Artikuj të ngjashëm