Renée dashuron zërin e Norës

By

Nora Istrefi ka postuar një video të vajzës së saj në Instagram ku duket se Renée dashuron që në këtë moshë zërin e nënës së saj.

Kur Nora fillon të këndojë ‘Broken Hearted Girl’ të Beyonce, fytyra e Renée ndryshon krejtësisht sepse fillon të qeshë.

Ndryshe, këngëtarja në baza ditore përmes rrjeteve sociale ndan me fansat momente si një nënë e re, duke mos vepruar si shumica e fytyrave publike që këtë periudhë jetësore e mbajnë të izoluar dhe larg fansave. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm