Remzie Osmani zhvillon një takim emocionues (FOTO)

By

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Remzie Osmani, së fundmi pati një takim goxha emocionues.

Ajo u takua me shoqërinë e saj të shkollës së mesme të viteve 88’/89’ dhe këtë e bëri të ditur përmes Instagram.

Këngëtarja etiketoi të gjithë të pranishmit në post.

Remzia ka qenë shumë aktive gjatë vitit që kemi lënë pas. Përveç shumë dasmave, ajo pati edhe koncerte të shumta kudo ku ka shqiptarë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm