Remzie dhe Nexhat Osmani sjellin këngën e re

By

Motër dhe vëlla, Remzie e Nexhat Osmani kanë publikuar sonte projektin e radhës të përbashkët.

Kënga “Merre merre zemrën time” ka muzikë dhe tekst të punuar nga vetë këngëtarja ndërsa orkestrimi nga Alban Fortuna.

Këtij projekti, dyshja kanë vendosur t’i bashkangjisin edhe videoklipin nga EMF Creative.

Artikuj të ngjashëm