“Realizimi nuk ishte i lehtë” – Ledina Çelo rikthehet me këngë të re

By

Pas një kohe të gjatë pa këngë, Ledina Çelo ka përgatitur një projekt të ri muzikor.

Ajo ndau një video me pak sekuenca nga klipi i ri në Instagram, duke treguar se realizimi ka qenë jo i lehtë për shkak të situatës së krijuar nga COVID-19.

Megjithatë, këngëtarja ia doli ta realizonte dhe kënga pritet të dalë më 6 nëntor.

“„C‘EST LA VIE“ Nje kenge e re per ju publik dhe fansa te dashur! Video klipi u realizua jo lehtesisht per shkak te situates jo te zakonshme, por mendoj pikerisht ne kete moment kemi nevoje per nota shpirti dhe dashurie. (YouTube premiere ne 06.11.2020 )”, ka shkruar ajo./Prive.al

Artikuj të ngjashëm