Reagon Dua Lipa: Mjaft u morrën me jetën time private

By

Këngëtarja me origjinë shqiptare e cila këtë vit pati hitin e saj më të madh ‘New Rules’ është duke u lakuar në media shpeshherë për raporte dashurie me emra të njohur.

Por, pas disa kohësh, artistja ka vendosur të flas për këtë dimension. Në një prononcim për ES Magazine, Lipa ka kërkuar që gazetarët të ndalojnë së imagjinuari lidhjet e saj.

Pas ndarjes së saj me modelin Isaac Carew, u aludua se ajo ka filluar një marrëdhënie me këngëtarin Harry Styles e më pastaj edhe me emra të tjerë.

Mirëpo, Dua ka shtuar se me Styles ka qenë një darkë mes miqëve dhe që janë takuar vetëm një herë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm