Adelina Tahiri ‘demaskon’ pas fotove që qarkulluan në rrjete sociale

By

Tash e disa ditë, emri i këngëtares Adelina Tahiri po përmendet në rrjete sociale për disa postime.

Në foton e njejtë por me dy lokacione të ndryshmë, u tha se Tahiri po gënjen duke u munduar të shfaqet në Amsterdam kur realisht është në Tiranë.

Por, duket se bukuroshja me të vërtetë ka qenë në kryeqendrën holandeze dhe për këtë nuk ka nevojë të gënjejë transmeton Prive.al

Në një imazh nga sheshi kryesor i kryeqytetit në fjalë ajo ka shkruar: 

Per ata qe komentojn me shume se nga ajo qe dine!! Per ata qe se njofin Amsterdamin dhe skan qen!

Artikuj të ngjashëm