Reagimi i Luana Vjollcës pasi mësoi se një nga fansat e saj nuk jeton më

By

Luanës iu kumtua një lajm i trishtë. Një nga fansat e saj më të mëdhenj, që nuk arriti ta takojë kurrë, është ndarë nga jeta.

Ajo publikoi bisedën me të afërmit e fansit të ndjerë, duke thënë se do të mbetet gjithmonë një pjesë e shpirtit të saj.

“Luana nuk e di si te ju falenderoj faleminderit qe i that stafit qe te na ngushelloj, te jam shum mirenjohese Zoti te ruajt ty dhe familjen tende. Je gjithmon ne zemren time dhe ne zemren e vllait tim Ledi atje ku ai eshte dhe doja te thoja fjala e fundit qe ai me tha para se te nderronte jete ishte amanet”.

“Një lajm kaq i keq. Ledi, s’të njoha kurrë por ti je një pjesë e shpirtit tim. Engjëlli im”, shkruan moderatorja, pasi kuptoi lajmin.

“Zemren e kam cope nga momenti qe me thane… nuk kam fjale per te te ngushelluar ty e familjen por Zoti ju dhente force e jua sherofte zemrat. Une do kem nje engjell atje lart, me vjen kaq keq qe nuk munda ta takoj.. do kisha shume deshira t’ju takoja ju, kurdo dhe kudo jam ne dispozicion, ju lutem methoni. Perqafime te perzemerta”, ishin fjalët ngushëlluese të Luanës për familjarët e të ndjerit. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm