Rasti mbret i botës: Aurela Hoxha u rrëzua nga pema teksa pozonte, fiks si Kate Upton dikur!

By

Thonë shpesh se rasti është mbret i botës e shumë të tjerë besojnë fuqishëm në rastësi.

Por në rastin e Aurela Hoxhës, a ishte krejtësisht rastësi rënia nga pema gjatë momentit që po pozonte për një set fotografik për linjën e saj të bikinive?

Një situatë identike si e Aurelës, i ka ndodhur edhe modeles me famë botërore Kate Upton, e cila derisa po pozonte thuajse nudo në një shkëmb në mes të detit, pati rënë në ujë dhe e tëra ishte filmuar rastësisht.

Pothuajse e njëjta ngjarje i ka ndodhur edhe modeles shqiptare, Aurela Hoxhës, e cila papritmas rrëshqet nga pema dhe bie, në përpjekje për të kapur imazhin perfekt. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm