Rasim Thaçi-Cima tregon aftësitë edhe si ‘kasap’! (VIDEO)

By

Humoristi i njohur, Rasim Thaçi i njohur për publikun si Cima ndryshe nga vitet tjera këtë vit nuk ka bërë ndonjë prurje të re për festat e fundvitit siç edhe e don tradita tashmë.

Mirëpo pavarësisht kësaj ai ishte pjesë e disa emisioneve festive teksa dhuroi mjaft humorë nga vetja.

Së fundmi ai u bë pjesë edhe e emisonit ‘Ora 7’ përmes një storie ku ai provoi veten edhe në profesionin e kasapit.

Se sa është i aftë Cima të në këtë fushë dhe si e përjetoi këtë sksperiencë na tregon më së miri video e mëposhtme. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm