Raporti në mes Taynas dhe Dafina Zeqirit? Kjo fotografi e dëshmon miqësinë e tyre

By

Pavarësisht faktit se kohëve të fundit, reperet shqiptare që u shfaqën befas në skenën muzikore kanë plot mosmarrëveshje me njëra tjetrën, dikush me dikë është edhe mike.

Tayna mund të ketë qenë një emër që u sulmua shpesh nga koleget e saja si Fifi e Arta Memedi , por sapo u zbulua ndoshta e vetmja mike nga estrada që ajo ka.

Në mes Taynas dhe këngëtares së famshme shqiptare, Dafina Zeqirit, paska miqësi dhe këtë e zbuloi një fotografi e tyre e përbashkët me ca miq, ndër të cilët është edhe Lumi B.

Imazhin e tyre e ka postuar edhe vet Tayna në Instagram, ku shihet e përqafuar me Dafina Zeqirin. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm