Ramë Lahaj ripërpunon këngën e Naim Krasniqit

By

Si përgjigje për të gjithë fansat që kërkonin këngë shqip nga tenori me famë, Ramë Lahaj solli këngën “Kthehuni rini”.

Kënga origjinale është nga Naim Krasniqit me tekst të Hivzi Kransniqit.

Kënga u ri-orkestrua nga Florent Boshnjaku dhe kënga e publikuar u shoqërua me videoklip që u punua nga Artan Korenica.

Ndiqni të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm