Qesharake: Para se të dalë në skenë, Bebe Rexha bën gjestin më të çuditshëm (VIDEO)

By

Ne mund të mendojmë se ata nuk ndjehen nervozë dhe se ia kanë marrë dorën skenës, por kjo s’është e vërtetë.

Edhe Bebe Rexha e dëshmon se i duhet të relaksohet para se të fillojë një interpretim para audiencës.

Këngëtarja me prejardhje shqiptare, ka zbuluar sekretin e qetësimit para se të dalë në skenë dhe është me të vërtetë qesharak.

Bebe ka publikuar në Instagram një video, në të cilën shihet duke tundur duart e trupin në mënyrë që të lirojë stresin. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm