Qenkan shoqe e s’e paskemi ditur: Emina Çunmulaj takon këtë këngëtare të famshme!

By

Prej kohësh që të dyja jetojnë në Shtetet e Bashkuara por nuk u takuan asnjëherë më parë.

Por çdo gjëje i vije momenti i vet.

Këngëtarja Dafina Zeqiri që po punon rreth muzikës në SHBA, është takuar me modelen e famshme Emina Çunmulaj dhe ato të dyja kanë kaluar një ditë të tërë bashkë.

Dafina madje ka vizituar Eminën edhe në shtëpinë e saj sepse afër tyre, shihet edhe Ella vajza e parë e modeles që po pret t’i vijë në jetë edhe një fëmijë.

 

Artikuj të ngjashëm