Qëllohet disa herë me armë, avokati i reperit të njohur

By

Avokati i reperit të njohur A$AP Rocky, është qëlluar disa herë me armë.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në orën 07:00 sipas orës lokales të së premtes në Stokholm, transmeton BBC.

Lajmin e ka konfirmuar Shoqata e Avokatëve Suedez duke thënë se personi i qëlluar është avokati Olsson Lilja.

Raportohet se Lilja është në gjendje të rëndë për jetën dhe se policia ka arrestuar një person i cili po dyshohet të ketë kryer sulmin.

Kujtojmë që A$AP Rocky ka qenë disa ditë në burg në Suedi për shkak të një përleshje atje./Prive.al

Artikuj të ngjashëm