Që tani me karrierë në modelizëm, vajza e Kim Kardashian fytyrë e kësaj marke!

By

Vajzë 5-së vjeçare e çiftit të famshëm Kim Kardashian dhe reperit Kanye West, North West, sapo ka bërë debutimin e saj në modelizëm, duke u bërë fytyra e markës së njohur Fendi!

Ajo është pjesë e kampanjës së Fendit, #MeandMyPeekaboo, së bashku me nënën dhe gjyshen e saj Kris Jenner.

“Kemi zgjedhur që të bashkëpunojmë me familjarë të cilët kanë qenë pjesë e modës dhe shumë të famshëm për momentin”, ka thënë drejtori gjeneral i Fendit, Serge Brunschwig. /Prive.al

north west fendi campaign kim kardashian kris jenner 014111881

 

 

Artikuj të ngjashëm