Që në këtë moshë Ingrit Gjoni i mëson djalit këtë proces! (VIDEO)

By

Edukatën se si të ushqehesh dhe stilin e shëndetshëm të të jetuarit, e merr që në hapat e parë të jetës.

Prindërit janë ata që kanë rolin kryesor në edukimin e fëmijëve për të jetuar sa më shëndetshëm që munden dhe këngëtarja Ingrit Gjoni këtë punë po e bën me shumë përkushtim.

Këngëtarja që tani e ka mësuar të birin e saj Paridin që të bëjë ushtrime fizike.

Ai është ende i vogël megjithatë, e ëma e ka filmuar duke bërë barkore në mënyrë që ta mirëmbajë fizikun e tij të shëndetshëm. /Prive.al

View this post on Instagram

Ylli im❤️❤️😘😘😘

A post shared by Ingrit Gjoni (@ingritgjoniii) on

Artikuj të ngjashëm