Pyetet për raportin me vajzat – Kidda bën reagimin epik (VIDEO)

By

Simpatik me shumë stil dhe tani edhe i famshëm. Sigurisht reperi Kidda e ka dashurinë e vajzave dhe ka me qindra fanse.

I ftuar mbrëmë në Nd’rrimin e Natës në Klan Kosova, Kidda ka dhënë një intervistë përmes së cilës arritëm ta njohim edhe më shumë.

Reperi i cili vjen nga Gjakova e i rritur në Suedi, u pyet nga Alaudin Hamiti për raportin me vajzat dhe reagimin e kishte epik.

Ngapak duke i ardhur marre e ngapak duke mos dashur të përgjigjet, ai ia plas gazit dhe na bëri edhe neve të qeshim!

Artikuj të ngjashëm