Pyetet direkt dhe ajo e thotë: Si i ka punët me fëmijët e të dashurit Armina Mevlani? (FOTO)

By

Lidhja e saj romantike me djalin e ish Kryeministrit shqiptar, Sali Berishës, është gjithnjë në shënjestër të mediave shqiptare.

Kjo pasi Shkëlzen Berisha tani i lidhur me blogeren Armina Mevlani, më parë ishte i martuar me Sadije Berishën me të cilën ka edhe fëmijë.

 

Dhe meqë ata të dy kanë nisur përgatitjet për dasmë, ndjekësit e saj janë shumë kureshtarë të dinë se si i ka marrëdhëniet Armina me familjen e Shkëlzenit, sidomos me fëmijët e tij nga martesa e parë!

Prandaj dikush i ka shtruar këtë pyetje blogeres në Instagram dhe ajo nuk ka hezituar aspak të japë përgjigje.

“Shumë mirë”, është përgjigjur Armina, kur është pyetur se si i ka marrëdhëniet me fëmijët e të dashurit të saj. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm